Přeskočit na obsah

Oslavujeme dosažení milníku 100 000 zákazníků

DNEŠNÍ BLESKOVÝ VÝPRODEJ: -50 % SLEVA

Nepřetržitá zákaznická podpora

  NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

  Vzhledem k úspěchu naší akce jsme obdrželi velmi vysoký počet objednávek, což způsobuje určité zpoždění ve zpracování a doručení vaší objednávky. 

  Zaznamenali jsme také, že od poloviny srpna jsou dodací lhůty u našich dopravců o něco delší než obvykle, a to kvůli různým událostem ve světě.

  Za toto neobvyklé zpoždění se omlouváme, náš tým usilovně pracuje na tom, abychom vám mohli lépe sloužit!

  E-mail s údaji o sledovacím čísle vaší objednávky obdržíte od 5 do 12 dnů po zadání objednávky v našem obchodě.
  V případě, že e-mail s těmito informacemi neobdržíte, neváhejte nám zaslat e-mail o sledování zásilky na e-mailovou adresu našeho zákaznického servisu hello@konilla.com a uveďte v něm číslo své objednávky, abychom vám mohli rychle pomoci.

  personalizovaná položka s vlastním obrázkem může trvat až 6 dní, než bude odeslána, a 5 až 12 dní, než bude doručena.

  Vzhledem k naší mimořádné 50% slevové nabídce budou všechny objednávky zadané po 20. říjnu zpožděny. Za toto zpoždění se Vám předem omlouváme.

  Ano, dodáváme. Společnost Konilla je schopna denně zpracovávat a odesílat objednávky od zákazníků z celého světa, takže většina našich zákazníků se nachází v zámoří.

  Za neobdržené zboží nebo zboží ztracené při přepravě vám bude vrácena plná částka nebo bude provedena výměna. Vrácení lze rovněž provést do 30 dnů od obdržení objednávky. Na chyby, kterých se zákazníci dopustili při uvádění informací o dopravě a údajů o velikosti v objednávce a které měly za následek nedoručení balíku nebo nesprávnou velikost, se možnost vrácení peněz nevztahuje. Další informace o požadavcích na vrácení peněz za objednávku a o vyloučeních z vrácení peněz naleznete v naší sekci o vrácení peněz.


  Vzhledem k naší mimořádné 50% slevové nabídce budou všechny objednávky zadané po 20. říjnu zpožděny. Za toto zpoždění se Vám předem omlouváme.

  V současné době nabízíme 100% bezplatnou dopravu se sledovacím číslem. Jakmile bude vaše zboží odesláno, obdržíte e-mail se sledovacím číslem, vaše objednávka by měla dorazit do 5-12 pracovních dnů, počkejte prosím alespoň 5-12 pracovních dnů, než nás budete kontaktovat. Pokud vaše objednávka nedorazila v uvedené lhůtě, kontaktujte prosím náš tým podpory na adrese hello@konilla.com, abychom vám mohli pomoci.

  Sledování zásilky

  Zaručená spokojenost

  30 dní na vrácení