Přeskočit na obsah

Oslavujeme dosažení milníku 100 000 zákazníků

DNEŠNÍ BLESKOVÝ VÝPRODEJ: -50 % SLEVA

Nepřetržitá zákaznická podpora

  Podmínky pro vrácení zboží

  Uplatňujeme 30denní záruku na vrácení zboží, což znamená, že máte 30 dní od obdržení zboží na to, abyste požádali o vrácení.

  Abyste mohli zboží vrátit, musí být ve stejném stavu, v jakém jste ho obdrželi, nenošené nebo nepoužité, s visačkami a v původním obalu. Budete také potřebovat účtenku nebo doklad o nákupu.

  Chcete-li zahájit proces vrácení, můžete nás kontaktovat na adrese: hello@konilla.com. Vezměte prosím na vědomí, že vrácené zboží je třeba zaslat na následující adresu: 26 Rte de Saillen, 1991 Salins, Switzerland.

  Pokud bude Vaše žádost o vrácení přijata, zašleme vám štítek pro vrácení zboží a také pokyny, jak a kam balíček odeslat. Zboží zaslané zpět bez předchozí žádosti o vrácení nebude přijato.

  V případě jakýchkoli dotazů ohledně vrácení nás můžete kdykoli kontaktovat na adrese hello@konilla.com.

  Poškození a problémy

  Po obdržení objednávky ji prosím zkontrolujte a neprodleně nás kontaktujte, pokud je zboží vadné, poškozené nebo pokud jste obdrželi špatné zboží, abychom mohli problém posoudit a napravit.

  Výjimky / nevratné položky

  Některé druhy zboží nelze vrátit, například zboží podléhající rychlé zkáze (jako jsou potraviny, květiny nebo rostliny), výrobky na zakázku (jako jsou speciální objednávky nebo personalizované výrobky) a zboží osobní péče (jako jsou kosmetické výrobky). Nepřijímáme také žádosti o vrácení nebezpečných materiálů, hořlavých kapalin nebo plynů. Pokud máte dotazy nebo obavy ohledně konkrétního zboží, kontaktujte nás.

  Bohužel nemůžeme přijímat žádosti o vrácení výprodejového zboží nebo dárkových karet.

  Výměna zboží

  Nejrychlejší způsob, jak si zajistit, že dostanete to, co chcete, je vrátit zboží, které máte, a po přijetí vrácení provést samostatný nákup nového zboží.

  Evropská unie 30 denní lhůta na rozmyšlenou

  Bez ohledu na výše uvedené, pokud je zboží zasíláno do Evropské unie, máte právo zrušit nebo vrátit objednávku do 30 dnů, a to z jakéhokoli důvodu a bez udání důvodu. Jak je uvedeno výše, vaše zboží musí být ve stejném stavu, v jakém jste jej obdrželi, nenošené nebo nepoužité, s visačkami a v původním obalu. Budete také potřebovat účtenku nebo doklad o nákupu.

  Vrácení peněz

  Po obdržení a kontrole vráceného zboží vás budeme informovat a sdělíme vám, zda byla žádost o vrácení peněz schválena, či nikoli. V případě schválení vám budou peníze automaticky vráceny na váš původní způsob platby do 12 pracovních dnů. Nezapomeňte prosím, že zpracování a zaúčtování vrácené částky může trvat i vaší bance nebo společnosti vydávající kreditní karty.
  Pokud od schválení vrácení peněz uplynulo více než 12 pracovních dnů, kontaktujte nás prosím na adrese hello@konilla.com.

  Sledování zásilky

  Zaručená spokojenost

  30 dní na vrácení