Přeskočit na obsah

Oslavujeme dosažení milníku 100 000 zákazníků

DNEŠNÍ BLESKOVÝ VÝPRODEJ: -50 % SLEVA

Nepřetržitá zákaznická podpora

  Zásilkové podmínky

  Dodání a úhrada

  Vzhledem k naší mimořádné 50% slevové nabídce budou všechny objednávky zadané po 20. říjnu zpožděny. Za toto zpoždění se Vám předem omlouváme.

  Doručení provádí pošta. Balíčky jsou doručovány doporučeným dopisem/balíkem nebo společností Colissimo.

  Číslo pro sledování zásilky je zasláno automatickým e-mailem, jakmile je zásilka připravena opustit náš sklad.

  Číslo je aktivní po následujících 48h až 72h.

  Doba dodání:

      USA: Doručení zásilky trvá v průměru 5 až 14 pracovních dnů po celých USA.
      Evropa a zahraničí: doba se může lišit od 6 do 12 pracovních dnů.

  Upozornění týkající se mezinárodních zásilek: při vyzvednutí balíčku může být uplatněno clo. V jednotlivých zemích se výše cla liší.

  1. Právo na odstoupení od smlouvy
  Máte právo odstoupit od této smlouvy bez udání důvodu do 30 dnů.

  2. Lhůta pro odstoupení od smlouvy
  Lhůta pro odstoupení od smlouvy uplyne 30 dní ode dne, kdy vy nebo vámi určená třetí osoba jiná než dopravce převezmete zboží do fyzického držení.

  3. Oznámení o odstoupení od smlouvy
  Chcete-li uplatnit své právo na odstoupení od smlouvy, musíte nám písemně oznámit své rozhodnutí odstoupit od této objednávky prohlášením, v němž jasně vyjádříte své přání uplatnit právo na odstoupení od smlouvy, a to dopisem zaslaným poštou nebo e-mailem na adresu BH Empire LLC, 1309 coffeen ave ste 1200 sheridan wy 82801 USA a oznámit nám to e-mailem na adresu hello@kaaloha.com s uvedením čísla objednávky. Vzorový formulář naleznete v dolní části stránky.

  4. Dodržení lhůty pro odstoupení od smlouvy
  K dodržení lhůty pro odstoupení od smlouvy postačí, abyste své prohlášení o uplatnění práva na odstoupení od smlouvy zaslali před uplynutím lhůty pro odstoupení od smlouvy.

  5. Účinky odstoupení od smlouvy
  V případě, že odstoupíte od této objednávky, vrátíme vám všechny platby, které jsme od vás obdrželi, včetně nákladů na doručení (s výjimkou dodatečných nákladů vyplývajících ze skutečnosti, že jste si případně zvolili jiný způsob doručení než nejlevnější námi nabízený standardní způsob doručení), a to neprodleně, nejpozději však do 30 dnů ode dne, kdy jsme byli informováni o vašem rozhodnutí odstoupit od této smlouvy. Vrácení peněz provedeme stejným platebním prostředkem, který byl použit při původní transakci, pokud se s vámi výslovně nedohodneme jinak. Toto vrácení peněz pro vás nebude znamenat žádné náklady.

  6. Právo na zadržení
  Vrácení peněz můžeme odložit, dokud neobdržíme položku nebo dokud nepředložíte doklad o odeslání položky, podle toho, co nastane dříve.

  7. Vrácení zboží
  Zboží nám musíte vrátit nebo zaslat zpět bez zbytečného odkladu a v každém případě nejpozději do 30 dnů poté, co jste nás informovali o svém rozhodnutí odstoupit od této smlouvy. Tato lhůta je považována za dodrženou, pokud zboží vrátíte před uplynutím 30 denní lhůty.

  8. Referenční náklady
  Přímé náklady spojené s vrácením zboží nesete vy.

  9. Náhrada v případě znehodnocení zboží
  Vaše odpovědnost se vztahuje výhradně na znehodnocení zboží, které vzniklo v důsledku jiného nakládání se zbožím, než které je nezbytné ke zjištění povahy, vlastností a řádného fungování zboží.

  10. Zboží určené k dalšímu prodeji
  Zboží určené k dalšímu prodeji nelze vrátit ani vyměnit.

  Sledování zásilky

  Zaručená spokojenost

  30 dní na vrácení